See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Steg 2 inbjudan att lämna anbud, kurs - Handledning
Beskrivning: Handledarutbildning för ST-läkare i allmänmedicin
Intern identifierare: SLSO 2024-2556
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000