2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styrsystem för gatubelysning - RFI
Beskrivning: Detta är en RFI för en eventuell kommande upphandling av styrsystem för gatubelysning
Intern identifierare: UE 25.030
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster