424763-2023 - ResultatSverige-Borlänge: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
HR-Rekryteringskonsulter
Referensnummer: KOM-412599
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal vars syfte är att täcka beställarens behov av resursförstärkning vid arbetstoppar och vid ordinarie personals frånvaro
Beställaren garanterar inga volymer under avtalstiden utan avropar uppdrag efter behov.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen