2. Förfarande
Förfarande
Titel: (DIS) Stöd kopplat till användning av Fordonsresursers Beredskapsmateriel - Dynamiskt inköpssystem (DIS)
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem (DIS) - stöd kopplat till användning av Fordonsresursers tillfälliga broar och pontoner
Intern identifierare: KOM-420038
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Leda tillfälliga beredskapsprojekt
Beskrivning: Leda tillfälliga beredskapsprojekt
Intern identifierare: 1. Leda tillfälliga beredskapsprojekt
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Planering, Projektering och utredning
Beskrivning: Planering, Projektering och utredning
Intern identifierare: 2. Planering, Projektering och utredning
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3. Bemanning resurs
Beskrivning: Bemanning resurs
Intern identifierare: 3. Bemanning resurs