424859-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster inom Chef- och medarbetarutveckling samt team- och grupputveckling, Rekrytering och urval samt Karriärvägledning under omställning SLL1669
Referensnummer: LS 2018-0699
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79632000 Utbildning av personal, 79633000 Personalutveckling, 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen