2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikativa tillgänglighetstjänster, digital kommunikation 2023, SLL1926
Beskrivning: Denna upphandling avser Tillgänglighetstjänster – Digital kommunikation för alla varumärken och verksamheter inom Region Stockholm. Region Stockholm söker en samarbetspartner som utifrån kommunikations-strategi och värdegrundsarbete kan stödja Region Stockholm i att vidareutveckla och optimera tillgängligheten i samtliga nyttjade digitala kanaler.
Intern identifierare: FSN 2022-0341
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Beskrivning: Bästa förhållande mellan pris och kvalitet
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kommunikativa tillgänglighetstjänster