2. Förfarande
Förfarande
Titel: AV-tjänster och AV utrustning
Beskrivning: Denna upphandling omfattar varor och tjänster för ljud och bild av olika slag.
Intern identifierare: 2522-1.4.2-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321200 Audiovisuell utrustning, 32321300 Audiovisuellt material
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000