Huvudsaklig CPV-kod 85311000 Social omsorg med inkvartering
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Benämning på upphandlingen
Korttidsplater för Demens
Del nr: 2
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Korttidsplatser för somatik