425193-2023 - ResultatSverige-Lidköping: Sakförsäkringar
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Försäkringsupphandling Lidköping Energi AB
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
66515200 Sakförsäkringar
II.1.4.
Kort beskrivning
Försäkringsupphandling avseende Kombinerad företagsförsäkring
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen