2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hämtning av förpackningar
Beskrivning: Hämtning av förpackningar
Intern identifierare: KSTFU/2024:51
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90511000 Sophämtning, 90511300 Insamling av avfall, 90511400 Pappersinsamling, 90512000 Avfallstransport, 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hämtning av förpackningar