Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Slambehandling
Referensnummer: EN711
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513800 Behandling av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Omhändertagande av oavvattnat slam från enskilda avloppsanläggningar. Upphandlingen avser Karlstads Energi AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90513800 Behandling av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen