425529-2018 - ÄndringSverige-Jönköping: Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Teknikkonsulttjänster
Referensnummer: 1020-2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar ramavtal för konsulttjänster inom teknik och bygg i enlighet med upphandlingsdokumenten.