See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utkörning av fika och sallad
Beskrivning: Upphandlingen avser utkörning och tillverkning av fika och sallader till Värmdö kommuns verksamheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Djurö/Stavsnäs
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114682:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15820000 Skorpor och kex; bakverk och kakor med konserveringsmedel, 15812000 Bakverk och kakor, 15812100 Bakverk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Värmdölandet
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114682:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Gustavsberg
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114682:Lot:3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Ingarö
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114682:Lot:4