2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppdragsutbildning-Spec.ssk An, Op, IVA, 60 hp
Beskrivning: Uppdragsutbildning – Specialistsjuksköterska Anestesi/Operation/Intensivvård, 60 hp
Intern identifierare: RS 2024-00254
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80320000 Medicinsk utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80561000 Vårdutbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan Direktupphandling