See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tretton (13) stycken sidlastare inkl. service och reparationstjänster
Beskrivning: Vafabmiljö har för avsikt att införskaffa tretton (13) sidlastare (2-fack) inkl. serviceavtal samt reparation. Samtliga fordon ska ha biogas som drivmedel.
Föregående meddelande: 618847-2023
Intern identifierare: 2023/501-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Sidlastare
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän del