See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Höjdfordon (2024) till räddningstjänst - stege
Beskrivning: Höjdfordon stege
Intern identifierare: 23/73
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Höjdfordon (2024) till räddningstjänst
Beskrivning: Höjdfordon stege till räddningstjänst
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Höjdfordon (2024) formella krav
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Höjdfordon (2024) formella krav (1)
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon