See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledare mät, projekt uppställningsspår Pilekrogen
Beskrivning: Avrop av Geodetisk mätningsteknik konsulttjänst - Dynamiskt Inköpssystem(DIS), 18109, Teknisk Specialist Geodetisk Mätningsteknik i Projektverksamhet
Intern identifierare: KOM-420894
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledare mät, projekt uppställningsspår Pilekrogen