425819-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kläder, skor, väskor och tillbehör – Profilprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelProfilprodukter
BeskrivningKTH har behov av en leverantör av profilprodukter.
Intern identifierareHS-2025-1290
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000