See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster förskola och skola, område 1.4, 1.5 & 1.6
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i städtjänster för förskola och skola. Upphandlingen består av tre avtalsområden: - Avtalsområde 1: område 1.4 - Avtalsområde 2: område 1.5 - Avtalsområde 3: område 1:6 Ramavtal kommer att tecknas med en leverantör per avtalsområde.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Avtalsområde 1: område 1.4
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsområde 2: område 1:5
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsområde 3: område 1:6
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105468:Lot:3