426101-2020 - ÄndringSverige-Malmö: Mattor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Entrélösningar
Referensnummer: STK-2019-534
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39531000 Mattor
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen består av två delområden Entrémattor och Skrapmattor.