426145-2017 - ÄndringSverige-Sala: Trädgårdstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Nyanläggning och renovering samt skötsel och underhåll av grönytor och lekplatser.
Referensnummer: 2017/828
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77300000 Trädgårdstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sala kommun upphandlar ramavtal för nyanläggning och renovering samt skötsel och underhåll av grönytor och lekplatser.