See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjärt- och lungmaskinmaterial OMTAG
Beskrivning: Set och apparattillbehör till hjärt- och lungmaskiner.
Intern identifierare: VF2025-00015
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor
Beskrivning: Set och apparattillbehör till hjärt- och lungmaskiner
Intern identifierare: VF2025-000015