See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Strategisk kommunikationspartner
Beskrivning: Upphandlingsmyndigheten har behov av en kommunikationspartner som kan bistå i vårt kommunikationsarbete på strategisk, taktiskt och operativ nivå. Leverantören ska fungera som ett strategiskt bollplank och vara en proaktiv rådgivare. Leverantören ska även kunna utföra taktiskt och operativt arbete för att stödja myndigheten att realisera uppsatta strategier och leverera varje delmoment med hög kvalitet och utifrån ett helhetsperspektiv.
Intern identifierare: UHM-2023-0187
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del