426187-2017 - ResultatSverige-Vänersborg: Systemanalys och programmering
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Västfasigheter – Ramavtalsupphandling av systemadministratör Citectscada 2018.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72240000 Systemanalys och programmering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling av systemadministratör Citectscada.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Ramavtalsupphandling av systemadministratör Citectscada 2018
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42961200 SCADA eller motsvarande system
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtalsupphandling av systemadministratör Citectscada 2018.