426200-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Järnhandelsartiklar – Järnhandelsvaror över disk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelJärnhandelsvaror över disk
BeskrivningUpphandlingen omfattar köp av järnhandelsvaror över disk.
Intern identifierareKS 2025/81
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44316000 Järnhandelsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
BeskrivningSe UHD.
Intern identifierare1710333
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelGenerell del (1)
Intern identifierare1725987