2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markskötsel inkl. halkbekämpning och snöröjning Linköping
Beskrivning: Markskötsel inkl. halkbekämpning och snöröjning Linköping för avtalsperioden 2026-10-01 - 2033-09-30.
Intern identifierare: 26/47
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Markskötsel (1)
Intern identifierare: 1878438-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på uppförandekod samt systematiskt arbete
Beskrivning: Markskötsel inkl. halkbekämpning och snöröjning Linköping.
Intern identifierare: 1915155-1