426320-2018 - ÄndringSverige-Arlöv: Byggnation av lägenheter
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
5080 Kv Ugglan, Nyproduktion lägenheter (Hus B-G)
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45211341 Byggnation av lägenheter
II.1.4.
Kort beskrivning
Nyproduktion av lägenheter i Arlöv, Burlövs kommun.