426451-2026 - Resultat
Sverige – Stimulator – Ryggmärgsstimulator SCS-implantat (spinal cord stimulation)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRyggmärgsstimulator SCS-implantat (spinal cord stimulation)
BeskrivningRegion Värmland ska upphandla ramavtal för ryggmärgsstimulatorer, SCS-implantat.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33158210 Stimulator
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102317:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33158200 Apparatur för elektroterapi