2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjurssanering
Beskrivning: Skadedjurssanering
Intern identifierare: 2025MKB-1744
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandling av skadedjurssanering, sanering efter dödsfall samt husbocks- och hästmyreförsäkring.
Intern identifierare: Skadedjurssanering