Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nej
Leveransplats
Land: Sverige