See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Water level equipment
Beskrivning: SMHI is procuring two freamework agreements for water level measureing equipments.
Föregående meddelande: 012839-2023
Intern identifierare: 2023/1453/2.3 & 2023/1454/2.3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Water level equipment
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Water level sensors
Beskrivning: Water level sensors
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Water level units
Beskrivning: Water level sensors to SMHI