Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Uppdraget är inom region Jönköpings län med utgångsort Ryhovs sjukhus Jönköping.
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 5 000 000,00 SEK