426798-2022 - KonkurrensutsättningSverige-Örebro: Ortopediska proteser
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopedtekniska proteser
Referensnummer: 21RS8296
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33183200 Ortopediska proteser
II.1.4.
Kort beskrivning
Ortopedtekniska proteser till Ortopedteknik.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33184000 Proteser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen