2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT- konsultmäklare
Beskrivning: IT- konsultmäklare
Intern identifierare: 407/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: IT- konsultmäklare