2. Förfarande
Förfarande
Titel: Socialt utfallskontrakt avseende deltagande i tjock- och ändtarmscancerscreening för boende i Södertälje
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ett socialt utfallskontrakt avseende deltagande i tjock- och ändtarmscancerscreening för boende i Södertälje kommun i enlighet med vad som närmare framgår av upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande, för vidare information se anbudsinbjudan.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312310 Vägledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:128462:Lot:1