427142-2016 - PlaneringSverige-Lund: Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Förläggning av fjärrvärmeledning Lund Dalby.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Lund.
SE224 Skåne län