See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporter av avfall från ÅVC samt reningsverk
Beskrivning: Hyra avcontainers/lastväxlarflak samt transporter av avfallsfraktioner.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110804:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Bjurholms avfall till reningsverk