427208-2021 - ResultatSverige-Norrköping: Taxitjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Stockholm & Södertälje
Referensnummer: 20-04231
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60120000 Taxitjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Sjöfartsverket inbjuder er härmed att lämna anbud på upphandling avseende taxiresor för Sjöfartsverkets lotsar inom lotsområde Stockholm och Södertälje.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen