427256-2020 - ResultatSverige-Östersund: FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Didaktiskt och tekniskt stöd NMT
Referensnummer: MIUN 2020/1185
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
73000000 FoU-tjänster samt tillhörande konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Mittuniversitetet inbjuder till anbudsgivning gällande Didaktiskt och tekniskt stöd med NMT-inriktning vid Mittuniversitetet, enligt nedanstående instruktioner och bifogade handlingar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Didaktik inom naturvetenskap
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Didaktik inom teknik
Del nr: 2
Visualisering av vetenskap och forskning
Del nr: 3
Utveckling av didaktiska verktyg, metoder och rum
Del nr: 4
Pedagogiskt utvecklingsstöd inom teknik
Del nr: 5