Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Avfallskärl.
Referensnummer: UH-2017-28
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39224340 Soptunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Söderköpings kommun inbjuder er härmed att lämna anbud gällande leverans av avfallskärl, leverans av RFID-taggar m.m. och utställning av kärl hos småhusabonnenter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas föralla delar
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39224340 Soptunnor, 44610000 Tankar, reservoarer, behållare och tryckkärl, 90500000 Avfallstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Leverans av avfallskärl, leverans av RFID-taggar mm och utställning av kärl hos småhusabonnenter.