Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal Inköp av 2 cykelställ i 2 våningar.
Referensnummer: 17/161
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 34928400 Utrustning för allmän plats
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen syftar till att sluta ramavtal som ger Lunds kommun, Tekniska förvaltningen möjlighet att avropa tvåvåningscykelställ med överenskomna avropstider och genom successiva avrop. Beställaren avser att teckna avtal med en leverantör.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 34432000 Delar och tillbehör till cyklar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen