42732-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs, ramavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs, ramavtal
BeskrivningUpphandling av fönsterputs på kommunens byggnader.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde Norrtälje
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning, 90910000 Städning
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde Rimbo
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelDelområde Hallstavik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:117369:Lot:3