See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser revisionstjänster till RISE innefattande koncern, moderbolaget samt svenska dotterbolag.
Föregående meddelande: 011346-2023
Intern identifierare: 23/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000