See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventbyrå
Beskrivning: Eventbyrå hybrid - på plats och digitalt innehållande bl.a. stöd såsom konferenskoordinator och konferensadministration
Föregående meddelande: 005833-2022
Intern identifierare: 2022:1164
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000