42739-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster – Byggledning, projektering samt uppföljning av leByggledning av underhållsbeläggning i Region Sydöstra, Östergötlands län
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggledning, projektering samt uppföljning av leByggledning av underhållsbeläggning i Region Sydöstra, Östergötlands län
Beskrivning: Avseende byggledning, projektering samt uppföljning av leveranskvalitet av underhållsbeläggning i Region Sydöstra, Östergöt-lands län
Intern identifierare: KOM-417263
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Byggledning, projektering samt uppföljning av leByggledning av underhållsbeläggning i Region Sydöstra, Östergötlands län