See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Öron-unit
Beskrivning: Units till ÖNH-verksamheter på Karolinska
Intern identifierare: K 2024-1412
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Upphandling av ramavtal Öron-Unit
Intern identifierare: K 2024-1412-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: MTU/MTP
Beskrivning: Upphandling ramavtal öron-unit
Intern identifierare: K 2024-1412-2