427423-2016 - ÄndringSverige-Tierp: Avlägsnande av slam
Tierps kommun, 212000-0266, Centralgatan 7, Upphandlingsenheten, Att: Jenny Ljungvall Cardoso, Tierp 815 80, Sverige. E-post: Jenny.LjungvallCardoso@tierp.se
Tjänster
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 29.10.2016, 2016/S 210-382940)
Angående:
CPV:90513600 Avlägsnande av slam
Avlägsnande av slam