427453-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Ramavtal gällande leasingtjänster och administration av förmånsbilar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal gällande leasingtjänster och administration av förmånsbilar
BeskrivningAvsikten med upphandlingen är att teckna ett ramavtal med en leasinggivare för finansiering och administration av nyanskaffade förmånsbilar
Intern identifierareÄ-2025-024411
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000