2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hedersbelöning Pärlhalsband
Beskrivning: Staden delar en gång per år ut hedersbelöningar till anställda och tidigare anställda som gått i pension under året. Denna upphandling omfattar Pärlhalsband att välja som gåva.
Intern identifierare: KS 2024/1136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18513000 Smycken (varor)
Ytterligare klassificering (cpv): 18510000 Smycken och liknande artiklar, 18513100 Pärlor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hedersbelöning Pärlhalsband