427575-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringskonsulttjänster
Referensnummer: VS2021/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar rekryteringskonsulttjänster.
För mer information om karaktären och omfattningen av de tjänster som är föremål för ifrågavarande upphandling se avsnitt 5.
Upphandlande myndigheter är:
- Första AP-fonden (AP1)
- Tredje AP-fonden (AP3)
- Fjärde AP-fonden (AP4)
- Sjunde AP-fonden (AP7)